dla zdrowia
mądry wybór

Zostań naszym partnerem

Gdy Pacjent rezygnuje z zabiegu ze względu na koszty

Koszty wykonania zabiegów rosną niezwykle szybko, co przekłada się na ich cenę. Coraz więcej Pacjentów rezygnuje z ich wykonania lub poszukuje tańszej alternatywy. My oferujemy Ci rozwiązanie.

Dzięki naszej ofercie ratalnej zdecydowanie poszerzasz dostęp do swojej oferty. Tym samym zyskujesz większą liczbę pacjentów, co przekłada się na Twój sukces.

Nasza oferta jest kompleksowa. Angażujemy się w przygotowanie pełnej przestrzeni informacyjnej o naszym systemie finansowania w placówkach partnerskich. Chcemy by pacjenci byli świadomi łatwości, z jaką można rozłożyć koszt zabiegu na raty.

leczenie na raty efimea


Dlaczego warto z nami współpracować?

  1. Dostarczamy Twoim pacjentom możliwość rozłożenia kosztu zabiegu na raty
  2. Łatwiejszy dostęp do finansowania zwiększa popyt na wykonywanie zabiegów
  3. Nie angażujemy Partnerów w formalności związane z finansowaniem zabiegu
  4. Nagradzamy Partnerów za efektywną współpracę

Strefa Partnera

Program Partnerski
Efimea Partners


Najczęściej zadawane pytania

Nie, do przeprocesowania wniosku z Pacjentem umowa o współpracy nie jest wymagana. Zachęcamy jednak do bezpośredniej współpracy, ponieważ usprawnia to realizację wymaganych procedur i przyspiesza cały proces przekazania środków na konto Kliniki. Umożliwia również dodatkową promocję Kliniki partnerskiej poprzez nasze działania promocyjne i marketingowe.

Partner otrzymuje dostęp do naszego programu finansowania, dzięki któremu jego Pacjenci mogą szybko i bez uciążliwych formalności rozłożyć na korzystne raty koszt planowanego zabiegu, nawet do 60 tysięcy złotych i aż do 60 miesięcy. I to wszystko bez wychodzenia z domu.

Nie, dla naszych Partnerów współpraca jest bezkosztowa. Wyposażamy na nasz koszt placówki w pełen zakres materiałów reklamowych: ulotki, plakaty, banery, itp. oraz widgety reklamowe na stronę www do wykorzystania przez Partnera.

Proces jest bardzo prosty. Pacjent składa wniosek online lub telefonicznie, w ciągu kilku minut potwierdzamy możliwość finansowania i prezentujemy ofertę. Następnie wymagane jest uzupełnienie dokumentacji, w bezpiecznym Panelu Pacjenta, m.in o skan dowodu osobistego oraz podanie nr konta Kliniki do przelewu. Przygotowana przez nas umowa pożyczki jest przesyłana na nasz koszt Pacjentowi do podpisu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po otrzymaniu zwrotnie podpisanej umowy uruchamiamy środki pieniężne na konto Kliniki.

Istnieje również możliwość podpisania umowy pożyczki całkowicie online poprzez akceptację kodem sms bez konieczności umawiania się z Kurierem.

Zakres finansowania jest bardzo szeroki od najprostszych zabiegów po wysoko kosztowe operacje. Szczegółowo kategorie są wymienione na naszej głównej stronie firmowej. Jeżeli nie znajdujesz tam kategorii zabiegu, który Cię interesuje to nic straconego. Po prostu skontaktuj się z nami a potwierdzimy czy dany zabieg będzie mógł być sfinansowany.

Ryzyko finansowania kosztów zabiegu i ocena Klienta jest po naszej stronie. Partner nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.


Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz