dla zdrowia
mądry wybór

Zostań naszym partnerem

Wiemy, że w całym procesie finansowania bardzo ważne są partnerskie relacje z placówkami, w których realizowane są zabiegi i prowadzone jest leczenie.

Angażujemy się w przygotowanie pełnej przestrzeni informacyjnej o naszym systemie finansowania w placówkach partnerskich. Chcemy by pacjenci byli świadomi, że mogą skorzystać z innego źródła finansowania.

Dzięki takim systemom jak nasz zdecydowanie poszerza się dostęp do zabiegów medycznych i estetycznych, a także do sanatoriów i innych placówek oferujących wczasy zdrowotne. Tym samym nasi partnerzy zyskują większą liczbę pacjentów lub chętnych do zabiegów estetycznych, czy kuracjuszy.

Zapraszamy do współpracy!


Dlaczego my?

  1. Jesteśmy zespołem ekspertów z 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej
  2. Dostarczamy Twoim pacjentom możliwość sfinansowania zabiegu w krótkim czasie
  3. Łatwiejszy dostęp do finansowania zwiększa popyt na wykonywanie zabiegów
  4. Propagujemy zdrowy tryb życia i dbanie o siebie

program partnerski
Efimea Partners


Najczęściej zadawane pytania

Nie, do przeprocesowania wniosku z Pacjentem umowa o współpracy nie jest wymagana. Zachęcamy jednak do bezpośredniej współpracy, ponieważ usprawnia to realizację wymaganych procedur i przyspiesza cały proces przekazania środków na konto Kliniki. Umożliwia również dodatkową promocję Kliniki partnerskiej poprzez nasze działania promocyjne i marketingowe.

Partner otrzymuje dostęp do naszego programu finansowania, dzięki któremu jego Pacjenci mogą szybko i bez uciążliwych formalności rozłożyć na korzystne raty koszt planowanego zabiegu, nawet do 60 tysięcy złotych i aż do 60 miesięcy. I to wszystko bez wychodzenia z domu.

Nie, dla naszych Partnerów współpraca jest bezkosztowa. Wyposażamy na nasz koszt placówki w pełen zakres materiałów reklamowych: ulotki, plakaty, banery, itp. oraz widgety reklamowe na stronę www do wykorzystania przez Partnera.

Proces jest bardzo prosty. Pacjent składa wniosek online lub telefonicznie, w ciągu kilku minut potwierdzamy możliwość finansowania i prezentujemy ofertę. Następnie wymagane jest uzupełnienie dokumentacji, w bezpiecznym Panelu Pacjenta, m.in o skan dowodu osobistego oraz podanie nr konta Kliniki do przelewu. Przygotowana przez nas umowa pożyczki jest przesyłana na nasz koszt Pacjentowi do podpisu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po otrzymaniu zwrotnie podpisanej umowy uruchamiamy środki pieniężne na konto Kliniki.

Istnieje również możliwość podpisania umowy pożyczki całkowicie online poprzez akceptację kodem sms bez konieczności umawiania się z Kurierem.

Zakres finansowania jest bardzo szeroki od najprostszych zabiegów po wysoko kosztowe operacje. Szczegółowo kategorie są wymienione na naszej głównej stronie firmowej. Jeżeli nie znajdujesz tam kategorii zabiegu, który Cię interesuje to nic straconego. Po prostu skontaktuj się z nami a potwierdzimy czy dany zabieg będzie mógł być sfinansowany.

Ryzyko finansowania kosztów zabiegu i ocena Klienta jest po naszej stronie. Partner nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz