powiekszanie piersi_Efimea

Operacja powiększania biustu – ile kosztuje i jak ją sfinansować

Zabieg powiększania biustu implantami umożliwia zmianę ich wielkości oraz kształtu, co nierzadko ma pływa na samoakceptację oraz samopoczucie kobiety. Chociaż zaliczany jest do najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, to nadal jest to droga metoda, a więc pod względem finansowym – tylko dla wybranych. Ale czy na pewno?

 

Na czym polega powiększanie piersi implantami?

Na implanty piersi decydują się zazwyczaj kobiety, które nie są zadowolone z wielkości biustu lub jego wyglądu, np. po okresie karmienia piersią. Zabieg wykonywany jest także u kobiet po leczeniu onkologicznym lub urazach. Warto podkreślić, że powiększania piersi implantami jest popularne, gdyż biust po zabiegu praktycznie nie różni się od piersi naturalnych.

Decydując się na zabieg, można wybrać implanty: okrągłe lub anatomiczne (w kształcie łezki). Niezależnie od rodzaju, wypełnione są one silikonowym żelem o zwartej konsystencji. Dodatkowo, wraz z chirurgiem plastycznym wybierany jest rozmiar implantów, który dobierany jest do upodobań pacjentki, jak również jej sylwetki oraz klatki piersiowej. Istotnym jest, by pierś była nie tylko odpowiednio duża, ale również proporcjonalna.

 

Czy warto?

Operacja powiększania biustu nie należy do tanich, jednak nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Przede wszystkim wpływa pozytywnie na atrakcyjność i pewność siebie kobiety. Nierzadko jest sposobem na odzyskanie dawnego wyglądu, poprawie naturalnych niedoskonałości lub pozbycie się skrywanych przez wiele lat kompleksów, które po zabiegu odchodzą w niepamięć. Dodatkowo, powiększanie piersi poprawia proporcje kobiecej sylwetki. Dlatego też zabieg ten przeznaczony jest dla każdej kobiety, która przez wiele lat marzyła o większych i pełnych piersiach – teraz jest to na wyciągnięcie ręki!

 

Bariera finansowa

Niestety, dla wielu kobiet zabieg, ze względów finansowych, jest nieosiągalny. Chociaż wykonuje się go często, to nie każdy może sobie na niego pozwolić. Chcąc wykonać zabieg powiększania piersi implantami okrągłymi, należy liczyć się z kosztem od 8 000 do 20 000 zł. Z kolei wybierając implanty anatomiczne, za operację trzeba zapłacić od 8 400 do 21 000 zł. Do podanych kwot należy doliczyć koszt m.in. konsultacji specjalistycznych i badań przygotowujących (m.in. morfologia krwi, RTG klatki piersiowej, USG i mammografia piersi).

 

Osiągnięcie celu

Chcesz wreszcie pozbyć się kompleksów i podobać się sobie? Marzysz o pełnym i kształtnym biuście? Możesz zdecydować się na skorzystanie z Programu Finansowania Zdrowia Efimea, dzięki któremu uzyskasz środki finansowe na zabieg powiększania piersi implantami. Wystarczy, że wypełnisz wniosek na stronie, a w ciągu kilku minut otrzymasz decyzję o udzieleniu kredytu. Spełnianie marzeń jeszcze nigdy nie było tak proste! Pożyczka na operację piersi nie obciąży domowego budżetu (spłaca się ją w dopasowanych ratach), a z pewnością sprawi, że wreszcie będziesz dobrze czuła się we własnym ciele.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wyślij pytanie

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600

Warto wiedziećZobacz wszystkie