Operacja plastyczna na raty – czy mnie stać?

Chirurgia plastyczna umożliwia spełnienie największych marzeń o urodzie i zgrabnej figurze. Wiele osób chciałoby skorzystać z możliwości, jakie daje współczesna medycyna. Jednak najczęściej odkłada ten plan na później, nawet na całe lata.

 

Korekta wyglądu

Zainteresowanie operacjami plastycznymi z każdym rokiem jest coraz wyższe. Największą popularnością cieszą się: powiększanie piersi, plastyka nosa, liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu, operacyjny lifting twarzy i szyi, korekta odstających uszu, laserowe usuwanie blizn, a także plastyka brzucha oraz pośladków. Coraz więcej osób przekonuje się, że zabiegi są bezpieczne, wysoko wyspecjalizowane kliniki zapewniają najwyższą jakość usług, a efekty operacji są w pełni naturalne.

Dlaczego zatem wciąż mnóstwo osób nie decyduje się na operację plastyczną? Okazuje się, że nie ze strachu przed ingerencją chirurgiczną, komplikacjami lub ewentualnymi skutkami ubocznymi, ale ze względu na barierę finansową. Wspomniany lifting twarzy i szyi to koszt ok 8 000 zł, podniesienie piersi kosztuje przynajmniej 6 500zł, a ich powiększenie z użyciem implantów to wydatek 13 000 zł. Zmniejszenie piersi też nie należy do tanich – chcąc wykonać taki zabieg musimy się liczyć z kwotą minimum 7 000 zł. Kompleksowa korekcja nosa będzie nas kosztować około 16 000 zł, a obwodowa plastyka tułowia „zaledwie” 24 000 zł. Do tańszych operacji należy chirurgiczne powiększanie ust – od 3 500 zł, korekta opadających powiek – od 2 000 zł czy rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha – 1 000 zł. Oczywiście nie należy zapominać o koszcie konsultacji medycznych i konieczności wykonania niezbędnych badań przed operacją. Dla wielu osób rozwiązaniem pozwalającym na pokonanie bariery tak wysokich kosztów, jest kredyt na operacje plastyczne.

Czy warto?

Operacje plastyczne nie należą do tanich. Czy warto więc ponosić taki wydatek? Zdaniem pacjentów, którzy skorygowali swój wygląd – tak! Operacja plastyczna pomaga nie tylko udoskonalić wygląd, ale przede wszystkim ułatwia pokonanie kompleksów. Pacjenci odzyskują pewność siebie, cieszą się lepszym samopoczuciem, a ich jakość życia znacznie się poprawia.

leczenie na raty efimea

Bariera finansowa

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych ze swojego wyglądu osób? Chcesz cieszyć się twarzą bez jednej zmarszczki, dużym biustem, pełnymi ustami, kształtnym nosem i jędrnymi pośladkami? Możesz zrealizować to marzenie! Skorzystaj z Programu Finansowania Zdrowia Efimea i uzyskaj niezbędne środki finansowe na operację plastyczną, a także na badania diagnostyczne i inne koszty okołozabiegowe. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić wniosek na naszej stronie, aby nawet tego samego dnia otrzymać pożyczkę na operację plastyczną. Czy operacja plastyczna na raty to dobry wybór? Z Efimea – na pewno! Pożyczka na operację nie obciąży domowego budżetu, ponieważ można ją spłacać w dopasowanych ratach.

Realizacja marzeń

Jak widzisz, bez problemu możesz otrzymać kredyt na operację. Pozostaje więc wybrać renomowaną klinikę i doświadczonego specjalistę. Nie szukaj najtańszych opcji. Wybór najlepszych metod, wykwalifikowanego lekarza i doskonale wyposażonego gabinetu, ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wyślij pytanie

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600

Warto wiedziećZobacz wszystkie