kredyt na leczenie_Efimea

Kredyt na leczenie nie taki straszny!

Zjawisko „życia na kredyt” jest oceniane dość negatywnie. Ale nie każdy kredyt jest zły. Doskonałym przykładem jest kredyt na leczenie.

 

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz…

Zdrowie powinno być priorytetem dla każdego człowieka. Problemy ze zdrowiem, pogorszenie kondycji i samopoczucia wpływają negatywnie na karierę zawodową oraz na życie osobiste. Co więcej, ignorowanie problemów zdrowotnych to istne perpetuum mobile – bardzo często jedno schorzenie pociąga za sobą kolejne. Oczywiście dbania o zdrowie nie ułatwia ani kondycja polskiej służby zdrowia, ani długi czas oczekiwania na wizytę u specjalistów. Jakość leczenia też pozostawia wiele do życzenia. Alternatywą jest oferta prywatnych placówek medycznych, lecz nie każdego na to stać. Rozwiązaniem jest leczenie na raty.

Pożyczka na leczenie

Możemy śmiało i z pełnym przekonaniem powiedzieć, że pożyczka na leczenie, to najlepszy wybór! W ramach Programu Finansowania Zdrowia Efimea można otrzymać środki na zabiegi medyczne oraz na kompleksowe leczenie. Program nie ogranicza wyboru kliniki ani nie narzuca sposobu i czasu leczenia! Składając wniosek, nie trzeba dostarczać zaświadczeń o dochodach czy udostępniać dokumentacji medycznej. Wystarczy wypełnić formularz przez internet, aby otrzymać decyzję w ciągu dosłownie kilku minut! Pieniądze na leczenie można uzyskać nawet tego samego dnia. Można więc natychmiastowo podjąć odpowiednie kroki w celu poprawy swojego zdrowia. Indywidualnie dopasowane do możliwości finansowych raty pozwolą spłacić leczenie bez nadwyrężania domowego budżetu.

Druga strona medalu

Nie jesteś hurraoptymistą, więc w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Martwią Cię koszty kredytu i odsetki? Zastanawiasz się, czy nie lepiej oszczędzić pieniądze i odłożyć leczenie w czasie lub poczekać na wizytę w państwowej placówce? Rozumiemy te obawy. Dlatego Program Finansowania Zdrowia Efimea zapewnia przejrzyste zasady i korzystne warunki finansowe. To jednak nie wszystko Zapewne każdy zgodzi się z tym, że odkładanie leczenia w czasie przyczynia się do pogłębienia dolegliwości i schorzeń, a za tym idzie dłuższe leczenie – więcej wizyt lekarskich, zabiegów, leków… Obniżona sprawność, kondycja i samopoczucie przekładają się również na jakość pracy oraz na zadowolenie z życia. Przesuwanie leczenia na przyszłość prowadzi to pogorszenia zdrowia fizycznego i psychicznego, relacji z rodziną, efektywności pracy oraz do uszczuplenia portfela. Czy na pewno to jest dla Ciebie najlepsze?

Leczenie na raty to opcja, którą z czystym sumieniem można polecić każdemu. Minimum formalności, przejrzyste zasady, atrakcyjne warunki finansowe to tylko jedne z zalet kredytów medycznych.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wyślij pytanie

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600

Warto wiedziećZobacz wszystkie