Pożyczka na zabieg

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Nagła wizyta u lekarza czy dentysty może postawić nas przed trudnym pytaniem: czy czekać w długich kolejkach, czy skorzystać z prywatnej służby zdrowia. W wielu przypadkach finansowanie zabiegów przez NFZ jest po prostu niemożliwe.

Dzięki Programowi Efimea, decyzja o skorzystaniu z usług prywatnych gabinetów, laboratoriów i klinik jest znacznie prostsza. Koszty ich wykonania można rozłożyć na wygodne raty, podobnie jak przy zakupie telewizora czy mebli.

zabiegi odmladzajace i przeciwzmarszczkowe

Leczenie na raty

Kiedy koszt wykonania zabiegu jest zbyt wysoki, najlepszym rozwiązaniem może się okazać pożyczka na zabieg, którą następnie można spłacać w systemie ratalnym. Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm, które specjalizują się w finansowaniu zabiegów medycznych, oferując prostą procedurę oraz atrakcyjną ofertę pożyczek na zabiegi. Taką właśnie ofertę ma Efimea.


Program finansowania Zdrowia Efimea zapewnia wsparcie finansowe
niezbędnego do podjęcia leczenia wielu typów zabiegów. Co istotne, można wnioskować o kwotę, która obejmie nie tylko samo wykonanie zabiegu, ale też konsultacje, badania diagnostyczne, rehabilitację po zabiegach i operacjach, a nawet leki.

W ramach Programu Finansowania Zdrowia Efimea można uzyskać pożyczkę na zabieg oraz dodatkowo nawet 20% jego wartości na koszty po-zabiegowe.


Pożyczka na zabieg – procedura

Kiedy decyzja o wykonaniu zabiegów jest już podjęta, wiemy już który lekarz miałby go wykonać i jaki będzie koszt leczenia, czas pomyśleć o tym jak finansować zabieg.
Otrzymanie pożyczki na zabieg w Efimea jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej lub skontaktować się telefonicznie z naszą infolinią i podać dane niezbędne do uzyskania finansowania zabiegu.

Efimea oferuje minimum formalności, dlatego też jeśli pożyczka na zabieg nie przekracza kwoty 16.000 zł, nie jest konieczne dostarczanie zaświadczenia o zarobkach. Decyzja kredytowa udzielana jest w każdym przypadku w ciągu kilka minut.

Po akceptacji wniosku można już podpisać umowę (wzór możecie znaleźć na tej stronie) – przez Internet lub po dostarczeniu jej przez kuriera. Po jej podpisaniu środki trafiają na konto Kliniki, my zaś możemy rozpocząć leczenie.

Program Finansowania Zdrowia Efimea obejmuje nie tylko leczenie na raty, ale też finansowanie zabiegów stomatologii i medycyny estetycznej oraz operacje plastyczne. O tym jakie rodzaje zabiegów można finansować, można przeczytać w zakładce co finansujemy, choć oczywiście najlepszą metodą uzyskania potrzebnych informacji jest kontakt z infolinią pod numerem +48 71 88 98 600. Nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji i szczegółów na temat naszej oferty pożyczki na zabieg

A co, jeśli zabieg już się odbył?

Efimea jako jedyna firma na rynku oferuje także finansowanie zabiegów które zostały już wykonane. Jeśli zabieg został wykonany w ciągu ostatnich 12 miesięcy, również możemy objąć go naszą ofertą. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w zakładce poświęconej refinansowaniu zabiegów.


Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600