dla zdrowia
mądry wybór

Kim jesteśmy?

Powstaliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i urodę. Dla tych, dla których bardzo często zabieg jest szansą na lepsze życie a dodatkowe środki finansowe są rozwiązaniem ich problemów.

Program Finansowania Zdrowia Efimea pomaga w finansowaniu zabiegów medycznych i medycyny estetycznej, oferując dedykowaną pożyczkę przeznaczoną na wybrany przez Ciebie zabieg.

Jeśli nie chcesz już dłużej czekać w kolejkach na zabieg, dajemy ci rozwiązanie: skorzystaj z naszego systemu korzystnych rat i ciesz się zdrowiem!

Znamy się na finansach

Jesteśmy zespołem ekspertów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości produktów finansowych dla konsumentów i przedsiębiorstw.

Obecnie skupiamy się na rynku finansowania prywatnych zabiegów medycznych i estetycznych w szpitalach, klinikach, przychodniach i gabinetach mieszczących się na terenie całego kraju.

Angażujemy kliniki i placówki, zdrowotne, do udostępniania informacji o możliwości skorzystania z finansowania w systemie Efimea. Pomagamy uzyskać opiekę, jakiej oczekujecie dla siebie i swojej rodziny.

Wybieramy transparentność i uczciwość

Program finansowania Efimea oparty jest na jasnych czytelnych zasadach.

Wierzymy, że polskie społeczeństwo coraz większym stopniu dba o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Wpisujemy się w ten trend, sami też na co dzień wybieramy zdrowy i aktywny tryb życia.

Uważamy, że ludzie lubią mieć kilka opcji finansowania, daje im to swobodę w podejmowaniu decyzji o możliwościach podjęcia leczenia. Dzięki temu mogą wybrać to, co jest najlepsze dla nich oraz dla ich najbliższych.

kredyt na leczenie_Efimea

Jesteśmy członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych

Będąc Członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk

Dowiedz się więcej


Dlaczego my?

  1. Umożliwiamy szybszy dostęp do zabiegów i leczenia
  2. Dajemy wybór opcji finansowania od zabiegu po długoterminowe leczenie
  3. Finansujemy szeroki wachlarz ponad 350 rodzajów zabiegów i opcji leczenia
  4. Dajemy alternatywę dla ograniczeń publicznego systemu finansowania zdrowia

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600