dla zdrowia
mądry wybór

Proste rozwiązania

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo prosty schemat postępowania. Już po 3 krokach możesz otrzymać pożyczkę i sfinansować swój zabieg czy leczenie. Pamiętaj, że finansowanie dotyczy zarówno planowanych zabiegów, jak również tych, które miały miejsce  w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dla nas najważniejsza jest przejrzystość i transparentność. Dlatego od samego początku pokazujemy wszystkie parametry pożyczki:

    • okres pożyczki od 3 do 60 miesięcy
    • kwota pożyczki od 500 zł do 60 000 zł
    • oprocentowanie od 0,5% do 8%  – wysokość zależy od analizy historii kredytowej
    • prowizja od 0,8%  miesięcznie – wysokość zależy od analizy historii kredytowej
    • pożyczka na oświadczenie do 16.000 zł


Tylko 3 kroki

1
Skontaktuj się z nami

Zdecyduj czy wolisz kontakt telefoniczny czy poprzez formularz

Wypełnij formularz

2
Akceptacja wniosku

W ciągu kliku minut otrzymasz decyzję o udzieleniu kredytu na leczenie
3
Podpisanie umowy

Możesz otrzymać umowę kurierem lub podpisać ją online. Zaraz po jej otrzymaniu przelewamy środki na wskazane konto bankowe. Możesz zaczynać leczenie

 

„Dzięki Efimea mogłam sobie pozwolić na komfort nieczekania w kolejce po zabieg. Opłatę rozłożyłam na 24 miesiące, dzięki czemu rata nie była dla mnie wielkim obciążeniem. Najważniejsze jednak że dzięki zabiegowi i rehabilitacji ponownie mogłam wrócić do Nordic Walking które od kliku lat stało się moją pasją.”

Pani Janina z Warszawy


Najczęściej zadawane pytania przez Pacjentów

Wniosek można składać telefonicznie lub poprzez bezpieczny formularz online umieszczony na naszej stronie firmowej. Na początek potrzebny jest tylko dowód osobisty, nie wymagamy zaświadczeń z zakładu pracy o wysokości dochodów.

Akceptujemy wiele źródeł osiąganych dochodów tj. Umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza, rolnik, emerytura, renta, itp. Ważne, aby było to stałe źródło dochodów.

Cały proces jest maksymalnie krótki. Sama decyzja o przyznaniu finansowania to kilka minut od złożenia wniosku. Korzystając z procesu online i akceptując umowę kodem sms można całość procedury przeprowadzić w ciągu 1 dnia.

Nie, nie jest wymagane przedstawianie dokumentacji medycznej.

Staramy się nie wykluczać nikogo z powodu wieku, aczkolwiek z przyczyn proceduralnych Pacjent w dniu spłaty ostatniej raty nie może przekroczyć 75 lat. Osoby nie spełniające tego limitu mogą ubiegać się o finansowanie wraz z innym członkiem rodziny, który spełnia powyższy wymóg.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w finansowaniu online, wobec czego nie posiadamy placówek fizycznych. Można poza kontaktem telefonicznym złożyć również wniosek wypełniając odpowiedni formularz internetowy w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu na naszej firmowej stronie www – klikając na „Wypełnij wniosek”. Korzystamy z protokołu https a dane są przechowywane na zabezpieczonych serwerach zgodnie ze standardami przechowywania danych osobowych. Prawa Klienta są chronione poprzez odpowiednie ustawy o ochronie danych osobowych.

Przede wszystkim Efimea to specjalistyczny program finansowania koncentrujący się na rynku prywatnych usług medycznych. Dzięki czemu rozumiemy doskonale potrzeby Klientów i możemy zaoferować zdecydowanie szybsze procesy i bardziej uproszczone procedury niż standardowo spotyka się w sektorze bankowym. Oferujemy załatwienie formalności bez wychodzenia z domu, decyzję o finansowaniu prześlemy w kilka minut ale także dajemy możliwość przeprowadzenia całego procesu finansowania w ciągu 1 dnia.
Do wsparcia w procesie wnioskowania Klientom dedykujemy nasz profesjonalny zespół Konsultantów Telefonicznych ds. Obsługi Klienta. Każdy Klient otrzymuje na starcie dedykowanego Konsultanta, który prowadzi sprawę od początku aż do uruchomienia środków. Konsultant jest w stałym kontakcie z Klientem na każdym etapie procesu.

Tak. Jesteśmy firmą wpisaną do rejestru firm pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Treści naszych umów oraz produkty finansowe są zgodne z Ustawą o Kredycie Konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku (Dz.U z 2011r. Nr 126, poz. 715, z późniejszymi zmianami).
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyn w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Odstąpienie oznacza, że nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
W naszym przypadku dobrowolnie wydłużyliśmy opcję bezkosztowej rezygnacji z naszego finansowania do 3 miesięcy. Czyli jeśli w okresie do 3 miesięcy od podpisania umowy spłacą Państwo całkowicie pożyczkę to zwrócimy wszystkie dotychczas poniesione koszty finansowania, w tym odsetki i prowizję.

Miesięczne raty z tytułu umowy o finansowanie należy wpłacać na podany w umowie rachunek firmy EFIMEA SA.

Tak, to obecnie standard i ogólnie przyjęta procedura przekazywania danych w instytucjach finansowych. Dane przekazane Konsultantowi są całkowicie bezpieczne i są wykorzystywane tylko do weryfikacji w procesie wnioskowania. Przekazujący dane określa zakres przetwarzania jak również może w dowolnym momencie zmodyfikować zgodę lub zgłosić jej odwołanie.
W trosce o najwyższą jakość usług prowadzone rozmowy mogą być rejestrowane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest: EFIMEA Spółka Akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu (53-314) przy Pl. Powstańców Śląskich 16, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocław – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000741343, NIP 899-284-82-74, REGON 380872412.
Szczegółowy zakres znajduje się na głównej stronie firmowej www w zakładce „Polityka prywatności”.

Wzór umowy można pobrać, klikając w ten link


Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600