Korona porcelanowa zęba

Porcelanowa korona zęba – finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb

Marzysz o pięknym uśmiechu?

Zdrowy i kompletny uśmiech bez ubytków to powód do dumy i zadowolenia. Niestety ceny nawet podstawowych zabiegów stomatologicznych nie należą do najniższych.

Pojedyncza korona zęba to cena około 600 zł + koszty leczenia, a jeżeli chcesz wykonać kompleksowe leczenie zębów, koszt może wynieść kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Gdy cena korony zęba staje się problemem, wybór jest prosty: możesz leczyć po jednym zębie i przeciągać zabieg w czasie, albo zdecydować się na kompleksowe leczenie stomatologiczne i rozłożyć koszty na dogodne raty.

Jak rozłożyć koszt stomatologa na raty? Z Efimea to proste!

Korzystając z Programu Finansowania Zdrowia Efimea,
z łatwością rozłożysz koszt korony zęba na raty.

Korona porcelanowa zęba na raty

Zabieg stomatologiczny trzeba opłacić z góry lub od razu po zakończeniu leczenia. Często są to kwoty znaczące, mocno uszczuplające oszczędności.

Zabieg stomatologiczny rozłożony na raty będzie znacznie mniejszym obciążeniem. Nie musisz zastanawiać się, czy decydować się na koronę porcelanową, czy szukać tańszych, ale mniej trwałych alternatyw?

Program Finansowania Zdrowia Efimea powstał po to, by zaoferować różnorodne możliwości finansowania zabiegów medycznych na raty.

Możesz otrzymać pożyczkę na 100% ceny zabiegu + dodatkowe 20% kosztów około zabiegowych (o ile potrzebujesz) lub otrzymać zwrot poniesionych kosztów leczenie w formie refinansowania.

Finansowanie korony zęba i innych zabiegów stomatologicznych

Otrzymanie środków pieniężnych na leczenie jest proste. Uzgodnij z lekarzem cenę i termin zabiegu, a następnie wypełnij formularz na naszej stronie, w którym podasz kwotę i liczbę rat, na jakie chcesz rozłożyć spłatę.

Jeżeli jesteś już po założeniu korony zęba, możesz wnioskować o zwrot kosztów leczenia. Otrzymasz pełne finansowanie, które spłacasz w wygodnych dla Ciebie ratach.

Nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces i pomoże w załatwieniu wszystkich formalności.

Nie tylko korona porcelanowa. Na co jeszcze możesz uzyskać raty?

Program Efimea umożliwia uzyskanie kredytu na dowolny zabieg stomatologiczny. Dajemy naszym klientom korzystne warunki, które przyczynią się do tego, że uśmiech będzie zdrowszy i pełniejszy.

Sprawdź ofertę dla Ciebie

Wypełnij formularz

Dlaczego warto się zdecydować?

W Europie Zachodniej rozkładanie kosztów leczenia na raty jest bardzo popularne. W Polsce nadal jest to nowość, wiele osób nie ma świadomości istnienia dedykowanych programów finansowania zdrowia.

Dzięki Programowi Efimea, wykonanie korony zęba nie musi wiązać się z wyrzeczeniami oraz koniecznością dokładnego planowania budżetu i odkładania go w czasie. Cena zabiegu nie stanie się obciążeniem dla domowego portfela, co tylko zwiększy radość z nowego wyglądu.

Poniżej znajdują się przykładowe ceny oraz kalkulator, który obliczy dla Ciebie dogodną ratę.

Korona porcelanowa zęba – ceny finansowanych zabiegów:

Procedura Koszt*
Korona porcelanowa na metalu (stal stomatologiczna) 600 zł
Korona pełnoceramiczna (bez metalu) 900 zł
Korona pełnoceramiczna na cyrkonie 1 100 zł
Korona na złocie 600 zł + wartość złota
Licówka pełnoceramiczna zakładana na ząb szlifowany 900 zł
Korona na metalu na łączniku tytanowym 1 700 zł
Korona na tlenku cyrkonu na łączniku tytanowym 2 000 zł
Koszt opracowania trzypunktowego mostu 5 500 zł

* Przedstawione ceny zabiegów są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Finalny koszt przestawi lekarz podczas konsultacji.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania