Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe – cena za nowy uśmiech

Piękny i równy „hollywoodzki” uśmiech jest w zasięgu możliwości, a rozwiązaniem są licówki porcelanowe, czyli specjalne nakładki na zęby, które poprawiają ich wygląd i kształt.

Licówki to cienkie, porcelanowe płytki zakładane na jeden lub kilka zębów – najczęściej od jedynek do trójek lub czwórek. Efekt, jaki można nimi uzyskać, jest oszałamiający, a licówki porcelanowe na zęby prezentują się znakomicie. Nie widać, że to zęby porcelanowe. Rozwiązanie to jest jednak dosyć drogie. Jeżeli chcesz wykonać jednorazowo kilka zębów, to najkorzystniejsze będą licówki porcelanowe na raty.

Jest to zabieg kosmetyczny, dlatego licówki porcelanowe na NFZ nie są refundowane i jedyną możliwością jest pokrycie kosztów zabiegu z własnej kieszeni. Dzięki korzystnemu kredytowi medycznemu teraz i Ty możesz mieć licówki z porcelany. Cena zostanie w całości pokryta z Programu Finansowania Zdrowia Efimea, a Ty uzyskasz możliwość spłaty w wygodnych ratach.

Zobacz też inne zabiegi stomatologiczne, które finansujemy.

Kredyt na licówki porcelanowe z Programem Finansowania Zdrowia Efimea.
To się opłaca!

Licówki porcelanowe na raty – sposób na piękny uśmiech każdego dnia

Ten rodzaj zabiegu stomatologicznego stosowany jest w celach estetycznych, głównie z powodu przebarwień zębów, likwidacji ubytków lub korekcji kształtu zęba. Są sytuacje, w których zaleca się licówki porcelanowe na wszystkie zęby.

Cena w takim przypadku może być naprawdę poważna, gdyż koszt pojedynczej licówki zaczyna się od 800 zł dla najtańszej opcji, a sięga nawet 2 500 zł. I cały czas mowa o pojedynczym zębie. Łatwo więc sobie przekalkulować, ile kosztują licówki porcelanowe na kilka zębów.

Jest to jednak wydatek, który z pewnością warto wykonać, co zaowocuje poprawą samopoczucia i wizerunku, co ma ogromne znaczenie w kontaktach międzyludzkich.

Jak otrzymać korzystny kredyt na zęby?

Program Efimea powstał właśnie po to, by umożliwić finansowanie zabiegów medycznych dopasowane do własnych potrzeb. Możliwe jest kredytowanie planowanego zabiegu (wymagany jest termin oraz kosztorys).

Program obejmuje także zwrot kosztów w formie refinansowania zabiegów, które odbyły się w ciągu ostatnich 12 miesięcy (wymagana jest dokumentacja i rachunki potwierdzające wydatek za licówki porcelanowe). Cena dodatkowo może być powiększona o 20% na sfinansowanie wydatków okołooperacyjnych.

Jeżeli chcesz otrzymać kredyt na licówki porcelanowe, wypełnij wniosek i poczekaj na kontakt ze strony naszego konsultanta, który wyjaśni Ci, jak dalej postępować. Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach.

Poniżej przygotowaliśmy przykładowe zestawienie, ile kosztują licówki porcelanowe. Ceny mogą się różnić w zależności od regionu i kliniki stomatologicznej.

Sprawdź ofertę dla Ciebie

Wypełnij formularz

Dlaczego warto się zdecydować?

Piękny uśmiech to nasza wizytówka. Ale przede wszystkim to Nasze lepsze samopoczucie i powód do zadowolenia. Czy nie masz wrażenia, że ludzie mający zdrowe, równe zęby, chętniej się uśmiechają?

Dzięki Programowi Efimea, licówki porcelanowe nie muszą wiązać się z wyrzeczeniami oraz koniecznością dokładnego planowania budżetu i odkładania go w czasie. Cena zabiegu stomatologicznego nie stanie się obciążeniem dla domowego portfela, co tylko zwiększy radość z nowego wglądu.

Poniżej znajdują się przykładowe ceny oraz kalkulator, który obliczy dla ciebie dogodną ratę.

Licówki porcelanowe cennik przykładowy:

Procedura Koszt*
Licówki porcelanowe na zęby cena minimalna 800 zł za 1 ząb
Licówki porcelanowe na zęby średnia cena 1 000-1 500 zł za 1 ząb
Licówki kompozytowe 250-350 zł za 1 ząb
Licówki akrylowe (tymczasowe) od 60 zł za 1 ząb

* Przedstawione ceny licówek są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Finalny koszt przestawi lekarz ortodonta podczas konsultacji.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania