Implanty zębów

Implanty zębowe na raty – ile to kosztuje?

Zapewne nikogo nie trzeba przekonywać o zaletach pięknego uśmiechu. Pewność siebie, większa atrakcyjność, młodszy wygląd, korzyści zdrowotne – to tylko niektóre z nich. Niestety widoczne ubytki zębów psują cały efekt.

Rozwiązaniem jest odtworzenie utraconych zębów za pomocą implantów stomatologicznych. I choć jest ono oczywiste, to wiele osób zastanawia się, czy stać je na implanty zębów. Cena rzeczywiście często dla wielu osób jest przeszkodą, na szczęście mamy na to radę!

Program Finansowania Zdrowia Efimea sprawia, że wykonanie implantów stomatologicznych jest w Twoim zasięgu finansowym. Chcąc skorzystać z wszczepienia implantu zębowego, nie musisz szykować już kilku tysięcy złotych w gotówce. Zamiast tego możesz rozłożyć koszt zabiegu na dogodne raty.

Korzystając z Programu Finansowania Zdrowia Efimea,
z łatwością rozłożysz koszt implantów zębowych na raty.

powiekszanie piersi_Efimea

Jak sfinansować koszty wszczepienia implantów stomatologicznych?

Uzyskanie środków finansowych na wykonanie zabiegu jest niezwykle proste. Wypełnij wniosek, a my pomożemy Ci sfinansować kompleksowe leczenie implantologiczne, rozkładając spłatę na wygodne raty, które dopasowane do Twoich możliwości finansowych.

Wybierz klinikę stomatologiczną, omów z lekarzem plan leczenia i ceny poszczególnych procedur, a następnie wypełnij prosty wniosek. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut.

W razie pytań i wątpliwości, zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych konsultantów.

O co warto zapytać w klinice stomatologicznej?

Bardzo ważna, aby starannie wybrać klinikę stomatologiczną. Będąc na pierwszej konsultacji, zapytaj o ceny poszczególnych procedur. Pamiętaj, że kliniki dysponują różnymi systemami implantologicznymi. Lekarz powinien dokładnie opowiedzieć o zaletach i wadach każdego rozwiązania oraz uzasadnić różnicę w ich cenie. Zapytaj również o gwarancję, jakiej udziela klinika na implanty, łączniki i korony.

W trakcie konsultacji, poproś lekarza o przygotowanie planu leczenia wraz z wyceną poszczególnych etapów działania. Dzięki temu unikniesz ewentualnego rozczarowania lub nieprzyjemnych niespodzianek w postaci ukrytych kosztów.

Poniżej znajdują się przykładowe ceny oraz kalkulator, który obliczy dla ciebie dogodną ratę.

implanty zębowe 3d efimea

Pamiętaj, że leczenie implantologiczne to proces kilkuetapowy, a odbudowa zęba wiąże się ze wszczepieniem implantu (śruby) i zamocowaniem korony za pomocą łącznika. Wybierz dobrą klinikę i optymalną metodę leczenia, a my zajmiemy się sfinansowaniem zabiegu.

Sprawdź ofertę dla Ciebie

Wypełnij formularz

Przykładowe ceny implantów stomatologicznych:

Procedura Koszt*
Konsultacja wstępna 200 zł
Implant zębowy (wszczepienie implantu) 2 000 zł
Łącznik 1 000 zł
Korona pełnoceramiczna 1 200 zł
Implantacja natychmiastowa 2 500 zł do 4 500 zł
Odbudowa całej szczęki na implantach (proteza zębowa stabilizowana na implantach) 11 000 zł

* Przedstawione ceny implantów zębowych są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Finalny koszt przestawi lekarz podczas konsultacji.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania