stomatologia

Oblicz swoją ratę

Pożyczam
3000 zł
Liczba rat
24 miesiące
Twoja rata
RRSO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 6.391,33 zł, oprocentowanie stałe 6,5%, całkowity koszt pożyczki 1.191,33 zł (w tym: prowizja 832,08 zł, odsetki 359,25 zł), 24 miesięcznych rat równych po 266,31 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.06.2018 na reprezentatywnym przykładzie. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej Wnioskodawcy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę

Wybierz wygodne raty na leczenie stomatologiczne
w dowolnym gabinecie

Piękny i zdrowy uśmiech jest wizytówką każdego. Co jednak, jeśli koszty leczenia stomatologicznego stają się zbyt wysokie?

Jeśli walczysz z próchnicą, potrzebujesz leczenia kanałowego, masz problemy z chorobami dziąseł, chcesz mieć prawidłowy zgryz, a może myślisz o implantach, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Skorzystaj z naszej oferty rozłożenia na raty kosztów niezbędnych dla Ciebie zabiegów i leczenia stomatologicznego.

Przejmij kontrolę nad zdrowiem swojej jamy ustnej!

Sprawdź przykładowe ceny zabiegów, oblicz swoją ratę i ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem.


Najczęściej finansowane zabiegi, ceny i finansowanie

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb. Możesz sfinansować planowane zabiegi, jak również te, które miały miejsce w okresie ostatnich 12 miesięcy.

 

Finansowanie planowanego zabiegu

Sprawdź ofertę

 

Refinansowanie poniesionych kosztów

Sprawdź ofertę


Masz pytania?
Sprawdź jaką ofertę mamy dla Ciebie

Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600