Plastyka brzucha

Plastyka brzucha na raty!
Usuń nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej

Dzięki plastyce brzucha możesz skutecznie usunąć nadmiar luźnej i obwisłej skóry oraz tkanki tłuszczowej w tej części ciała.

Twój brzuch po odchudzaniu, ciąży lub przepuklinie nie wygląda tak jak oczekujesz? Nie musisz odkładać marzeń o jego zmianie na później. Skorzystaj z Programu Finansowania Zdrowia Efimea, który pozwala rozłożyć koszt zabiegu i przygotowań na dogodne raty.

Należy jednak pamiętać, że zabieg plastyki brzucha, w zależności od wybranej kliniki i zakresu, to koszt od 5 000 zł do nawet 20 000 zł. Do ceny zabiegu należy doliczyć koszt: konsultacji wstępnej, badań ogólnego stanu zdrowia oraz badań laboratoryjnych. Przed operacją należy również zaszczepić się przeciw WZW typu B. Oznacza to, że do ceny zabiegu plastyki brzucha należy doliczyć dodatkowo jeszcze ok. 1 500 zł.

Dzięki Programowi Efimea
plastyka brzucha na raty jest w Twoim zasięgu

Czy finansowanie dotyczy każdego zabiegu plastyki brzucha?

Finansowanie Efimea dotyczy każdego rodzaju zabiegów określanego jako plastyka brzucha. Można z niego skorzystać zarówno w ramach klasycznej abdominoplastyki (nazywanej także całkowitą lub pełną), jak i częściowej (miniabdominoplastyki) oraz odwróconej plastyki brzucha.

Operacja plastyczna brzucha wykonana z kredytu medycznego może obejmować także rozszerzoną plastykę, tj. dotyczyć nie tylko brzucha, ale i ud oraz talii.

Warto wiedzieć, że Efimea oferuje także refinansowanie już poniesionych kosztów. Oznacza to, że można uzyskać zwrot kosztów poniesionych na zabiegi i leczenie wykonane w ciągu 12 ostatnich miesięcy.

Jak wygląda procedura finansowania plastyki brzucha?

Procedura finansowania leczenia w Efimea jest prosta i krótka.

Wystarczy telefonicznie lub poprzez formularz złożyć wniosek. Już po kilkunastu minutach zapada decyzja o udzieleniu pożyczki.

Następnie nasi Konsultanci skontaktują się z Tobą aby pomóc ci przejść całą procedurę. Później już tylko wystarczy podpisać umowę i środki zostają przelane na konto Kliniki, Ty zaś możesz skupić się na zabiegu.

Dzięki Efimea, napięty i gładki brzuch nie musi być już tylko marzeniem!

Jaki konkretnie koszt leczenia można rozłożyć na raty?

W Programie Finansowania Zdrowia Efimea nie ma znaczenia rodzaj zabiegu. Plastyka brzucha może być wykonana dowolną metodą.

Poniżej znajdziesz przykłady najczęściej finansowanych rodzajów zabiegów oraz usług wykorzystywanych przed i po operacji. Oczywiście wymieniona lista nie wyczerpuje listy usług, które można rozłożyć na raty. Także wskazane koszty mogą być różne w zależności od wybranej kliniki.

Przykładowe ceny zabiegów plastyki brzucha:

Procedura Koszt*
Klasyczna plastyka brzucha (abdominoplastyki całkowita/pełna) 13 000 zł
Dolna plastyka brzucha 11 000 zł
Plastyka brzucha z liposukcją 15 000 zł
Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka 14 000 zł
Konsultacja wstępna 250 zł
Badania diagnostyczne 1 000 zł

* Przedstawione ceny plastyki brzucha są przybliżone. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Ostateczny koszt przestawi chirurg plastyczny podczas konsultacji przed zabiegiem.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania