powiększenie biustu

Powiększenie biustu – skąd wziąć pieniądze
na operację?

Czy wiesz, jaki zabieg jest najczęściej wykonywaną operacją plastyczną?

Zgadza się – operacja powiększania biustu. To, jak kobieta czuje się z własnym ciałem, ma duże znaczenie dla jej samooceny i samopoczucia. Powiększanie biustu lub jego plastykę wykonuje się z różnych powodów, są to m.in.: poprawa kształtu, korekcja różnic, cofnięcie naturalnych zmian związanych ze starzeniem się organizmu czy zniwelowanie zmian po ciąży.

Powiększanie piersi jest zabiegiem, który mocno wpływa na ich kształt, rozmiar i jędrność, a także na kobiecą sylwetkę. Wymaga konsultacji, kwalifikacji do zabiegu i przeprowadzenia operacji w renomowanej klinice pod nadzorem wyspecjalizowanego personelu. Dlatego też cena operacji powiększenia biustu nie należy do najniższych.

Jednak to nie znaczy, że jest poza Twoim zasięgiem finansowym.

Korzystając z Programu Finansowania Zdrowia Efimea,
z łatwością rozłożysz koszt powiększenia piersi na wygodne raty.

Finansowanie operacji powiększania biustu

Każdy zabieg medyczny wiąże się z określonymi kosztami, a powiększanie piersi należy do stosunkowo drogich zabiegów medycznych. Zbytnie oszczędzanie nie jest wskazane, gdyż tego rodzaju zabieg powinien być przeprowadzony przez wyspecjalizowaną klinikę. W końcu jest to poważna operacja, od której zależy nie tylko Twój wygląd, ale również zdrowie.

Chcąc zafundować sobie sztuczne piersi, trzeba przygotować się na wydatek powyżej 12 000 zł.

W Efimea pomożemy Ci sfinansować koszt  zaplanowanej operacji rozkładając spłatę na wygodne raty lub poprzez refinansowanie operacji, czyli możliwość rozłożenia na raty już poniesionych kosztów.

Jak uzyskać kredyt na operację powiększania biustu?

W pierwszej kolejności należy wybrać specjalistyczną klinikę medyczną w której ma się odbyć zabieg. Koniecznie upewnij się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu plastyki piersi.

Po ustaleniu terminu i kosztu zabiegu, powinnaś wypełnić wniosek znajdujący się na naszej stronie i określić, na ile rat chcesz rozłożyć kredyt. Możesz również uwzględnić koszty okołozabiegowe, nawet do 20% wartości zabiegu, takie jak leki, opatrunki itd.

Po wypełnieniu formularza, wystarczy zaczekać na kontakt od naszego konsultanta, który przeprowadzi Cię przez całą procedurę.

Najlepszy kredyt medyczny | Efimea

Jeśli już podjęłaś decyzję

Wypełnij formularz

Dlaczego warto się zdecydować?

Niezależnie od tego, z jakich powodów zapada decyzja o powiększeniu biustu, nie musi wiązać się z wyrzeczeniami oraz koniecznością dokładnego planowania budżetu i odkładania operacji w czasie. Koszt powiększenia biustu nie stanie się obciążeniem dla domowego portfela, co tylko zwiększy radość z nowego wglądu.

Poniżej znajdują się przykładowe ceny oraz formularz kontaktowy. Wypełnij wniosek dzisiaj, a jutro wybierz się na operację.

Przykładowe ceny zabiegu powiększania biustu:

Procedura Koszt*
operacja powiększania biustu cena całkowita 12 000 zł
cena implantów piersiowych (para) w zależności od typu i marki 3 500 zł do 5 700 zł
powiększanie implantami anatomicznymi 15 000 zł
koszt wymiany pary implantów 10 000 zł
lifting piersi 4 000 zł

* Przedstawione ceny operacji plastycznych są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Ostateczny koszt przestawi chirurg plastyczny podczas konsultacji przed zabiegiem.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania