Operacje uszu

Jak sfinansować operację plastyczną uszu?

Uszy tylko pozornie są mało istotne. Choć zazwyczaj kierujemy nasz wzrok na twarz, a uszy można łatwo ukryć pod włosami, to zbyt duże, nieproporcjonalne bądź co gorsza odstające małżowiny uszne są powodem poważnych kompleksów, które towarzyszą ich właścicielowi właściwie od dzieciństwa.

Dzięki chirurgicznej korekcji uszu problem może całkowicie zniknąć, a pacjent będzie mógł bez obaw zdecydować się na krótkie fryzury, na wysokie upięcia czy na noszenie kolczyków.

Pozornie niewielka zmiana, może wiele zmienić w życiu. Możliwości współczesnej medycyny umożliwiają bezpieczne i skuteczne modelowanie małżowiny usznej tak, aby skorygować położenie uszu, ich kształt oraz wielkość. Efekt operacji to symetryczne, kształtne i przylegające do głowy uszy.

operacja plastyka ucha

Korzystając z Programu Finansowania Zdrowia Efimea,
z łatwością rozłożysz koszt operacji plastycznej uszu na raty.

operacja plastyczna ucha

Sposób na sfinansowanie operacji

Korekcja uszu nie należy do zabiegów wyjątkowo drogich. Przykładowo operacja odstających uszu można wykonać już za 3000 zł.

Jeśli jednak nie dysponujesz wolnymi środkami na operację, to możesz skorzystać z Programu Finansowania Zdrowia Efimea, dzięki któremu uzyskasz pieniądze na kompleksowe leczenie, które obejmie nie tylko samą operację, ale też konsultacje medyczne i niezbędne badania.

W ramach naszego programu pieniądze pozyskasz bez zbędnych formalności, a koszt zabiegu splacisz w wygodnych ratach dopasowanych do Twoich możliwości finansowych.

Kto może wykonać operację plastyczną uszu?

Korekcja uszu to zabieg, który bezpiecznie mogą wykonać zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie każdy wie, że nawet u pięciolatka można skorygować wygląd uszu.

Co ciekawe, u dzieci zabieg jest mniej bolesny! Wszystko dlatego, że najmłodsi nie mają jeszcze tak dobrze rozwiniętych zakończeń nerwowych, jak dorośli. Nie musisz się bać wykonania korekty ani u siebie, ani u swoich dzieci.

Operacja uszu to zabieg stosunkowo prosty, który przebiega w znieczuleniu miejscowym i trwa około godziny. Niewielka blizna pozostająca po operacji jest dyskretnie schowana za uchem. Jeszcze w dniu zabiegu można się udać do domu, a rekonwalescencja trwa nie dłużej niż 10-14 dni. Przez kilka kolejnych tygodni należy jedynie unikać silnego wiatru oraz słońca.

plastyka ucha

Jeśli już podjęłaś decyzję

Wypełnij formularz

plastyka ucha

Dlaczego warto się zdecydować?

Niezależnie od tego, z jakich powodów zapada decyzja o wykonaniu plastyki uszu, nie musi wiązać się z wyrzeczeniami oraz koniecznością dokładnego planowania budżetu i odkładania operacji w czasie.

Dzięki Programowi Efimea, cena operacji plastycznej uszu nie będzie obciążeniem dla domowego portfela, co tylko zwiększy radość z nowego wglądu.

Poniżej znajdują się przykładowe ceny oraz formularz kontaktowy. Wypełnij wniosek dzisiaj, a jutro wybierz się na operację.

Ile kosztuje operacja uszu?

Procedura Koszt*
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 1 000zł
Korekcja odstających uszu 3 000 zł do 5 000 zł
Zmniejszenie małżowin usznych 4 000 zł
Plastyka zwiniętych uszu 3 000 zł do 6 000 zł

* Przedstawione ceny operacji plastycznych są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Ostateczny koszt przestawi chirurg plastyczny podczas konsultacji przed zabiegiem.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania