Liposukcja  brzucha i ud

Liposukcja brzucha i ud – skąd wziąć pieniądze na zabieg?

Ładna i wymodelowana figura to niestety w dużej mierze zasługa naszych genów. Nie każdy może cieszyć się szczupłą sylwetką bez grama tłuszczu i często nie pomagają nawet intensywne ćwiczenia.

Po 30. roku życia spada tempo przemiany materii w organizmie. Tkanka tłuszczowa odkłada się w najmniej pożądanych miejscach, pojawia się cellulit, co powoduje wiele frustracji i obniżonej samooceny. Każdy, kto próbował, ten wie, że zrzucenie nawet jednego nadmiarowego kilograma nie jest proste.

Na szczęście nadwaga, nadmiar tłuszczu na brzuchu, udach i pośladach czy cellulit nie są problemem, z którym nie poradziłaby sobie medycyna. Liposukcja brzucha, ud i pośladków jest zabiegiem, dzięki któremu szybko pozbędziesz się niechcianych kilogramów.

Pojawia się jednak pytanie – skąd wziąć pieniądze na zabieg, jakim jest liposukcja?

Gdy koszt zabiegu jest zbyt wysoki
sprawdź jak rozłożyć go na raty

Liposukcja – cena nie jest już ograniczeniem

W Programie Finansowania Zdrowia Efimea przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytową na finansowanie świadczeń zdrowotnych. Jest to dedykowana pożyczka, udzielana z przeznaczeniem na zabiegi medyczne.

Cena liposukcji sięga nawet 10 000 zł, szczególnie kiedy chcesz wykonać kompleksowy zabieg odsysania tłuszczu z ud, kolan, bioder i brzucha. To spory wydatek, który może mocno nadszarpnąć domowy budżet.

Dlaczego zatem nie rozważyć rozłożenie kosztu liposukcji na raty?

Jak otrzymać finansowanie liposukcji brzucha i ud?

Nasza procedura uzyskiwania pożyczki została maksymalnie uproszczona, tak aby zminimalizować formalności i przyspieszyć czas otrzymania środków na zabieg.

Na początek, należy skontaktować się z wybraną przez siebie kliniką i ustalić koszt oraz termin, w jakim będzie wykonywana liposukcja. Cena, jaką ustalicie, będzie przez nas wypłacona w 100%, a dodatkowo możesz wziąć dodatkowe 20% wartości zabiegu na koszty około operacyjne związane ze zmianami opatrunków, lekami czy kosztem rehabilitacji.

Następnie wypełnij wniosek znajdujący się na tej stronie, z zaznaczeniem, na ile rat chcesz rozłożyć pożyczkę. Następnie już tylko czekaj na kontakt od naszego konsultanta.

Pomożemy ci z wszystkimi formalnościami, abyś mogła skupić się na przygotowaniu do zabiegu.

Na co jeszcze możesz dostać finansowanie?

Liposukcja brzucha i ud to niejedyne zabiegi medycyny estetycznej, jakie finansujemy. Korzystając z programu Efimea, możesz uzyskać pożyczkę na dowolny zabieg medyczny, medycyny estetycznej, a nawet kosmetyczny

Dajemy Ci kilka możliwości finansowania: standardowe, czyli planowany przez Ciebie zabieg liposukcji na raty lub refinansowanie opłaconej wcześniej operacji, czyli rozłożenie na raty już poniesionych kosztów zabiegu.

Jeśli już podjęłaś decyzję

Wypełnij formularz

Przykładowe ceny wykonania liposukcji:

Procedura Koszt*
Liposukcja brzucha cena 4 000 do 8 000 zł
Liposukcja ud, kolan, bioder oraz brzucha 10 000 zł
Liposukcja pleców 4 000 zł
Liposukcja brzucha i ud 8 000 zł
Liposukcja podbródka 2 500 zł
Ubrania uciskowe 400 zł

* Przedstawione ceny operacji plastycznych są orientacyjne. Ostateczny koszt zależy od stopnia skomplikowania zabiegu i jest bardzo indywidualny. Ostateczny koszt przestawi chirurg plastyczny podczas konsultacji przed zabiegiem.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Nasi Doradcy odpowiedzą na Twoje pytania,
a także pomogą Ci w przygotowaniu finansowania