chirurgia plastyczna

Oblicz swoją ratę

Pożyczam
3000 zł
Liczba rat
24 miesiące
Twoja rata
RRSO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 6.391,33 zł, oprocentowanie stałe 6,5%, całkowity koszt pożyczki 1.191,33 zł (w tym: prowizja 832,08 zł, odsetki 359,25 zł), 24 miesięcznych rat równych po 266,31 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.06.2018 na reprezentatywnym przykładzie. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej Wnioskodawcy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę

Rozłóż koszt zabiegu chirurgii plastycznej
na raty, w dowolnej Klinice

Każdy z nas ma swoje indywidualne potrzebny i powody, dla których myśli o operacji plastycznej.

Czasami potrzebujesz operacji, która poprawi Twój komfort życia po trudnych doświadczeniach losowych. W innym przypadku przy zabiegach upiększających po prostu chcesz lepiej czuć się w swoim ciele i poprawić urodę dla lepszej samopoczucia.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz operacji rekonstrukcyjnej, liposukcji, korekty nosa, powiększania piersi, plastyki brzucha itd. pomożemy ci w sfinansowaniu Twojego zabiegu.

Dzięki naszej ofercie możesz rozłożyć koszt dowolnej operacji plastycznej na raty, dzięki czemu nie musisz z niej rezygnować lub szukać tańszej alternatywy.

To Ty decydujesz w której Klinice lub który specjalista przeprowadzi twój zabieg. My zaś tylko pomagamy w sfinansowaniu twoich potrzeb.

Najczęściej finansowane zabiegi, ceny i finansowanie

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb. Możesz sfinansować planowane zabiegi, jak również te, które miały miejsce w okresie ostatnich 12 miesięcy.

 

Finansowanie planowanego zabiegu

Sprawdź ofertę

 

Refinansowanie poniesionych kosztów

Sprawdź ofertę


Masz pytania?
Sprawdź jaką ofertę mamy dla Ciebie

Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń

+48 71 88 98 600